Tel:
Çin Fırın Refrakter Tuğlaları Üretici
Zhengzhou Jansincere Refractory Co., Ltd
Değer Teknolojisi, Yeteneklere Saygı, İşlerle Eşleşen Kelimeler ve Dürüstlükle Uyum

Ana sayfa

Zhengzhou Jansincere Refractory Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

Zhengzhou Jansincere Refractory Co., Ltd

Zhengzhou Jansincere Refrakter Co, Ltd 1986 yılında kurulmuştur. Sürekli çaba ile, şimdi Jansincere üç şubesi vardır. Karbon endüstrisi, demir dışı metalurji endüstrisi, inşaat endüstrisi, çevre ve enerji çözümleri ve demir çelik endüstrisi için profesyonel refrakter tasarım, imalat, kurulum ve bakım hizmetleri vermeye odaklandık.

Jansincere Refrakter Grubu, 3 milyar RMB sabit varlığa sahip 135.000 Metrekare'yi kapsamaktadır. 23 menajer, 42 teknisyen ve 8 kalifiye tesisat mühendisi dahil 553 çalışanı bulunmaktadır.

Jansincere Refrakter Grubu bir merkez ve üç iştirakten oluşmaktadır. Merkezi Zhengzhou Jansincere Refrakter Seti Şirketi denir, üç iştiraki: Zhengzhou Jansincere Refrakter Kurulum Co, Ltd, Shanghai Jansincere Refrakter Co, Ltd ve Zhengzhou Jansincere Petrol Technology Co, Ltd

Ana iş kapsamı ve ürünler:

YOK HAYIR. 1 Genel Müdürlük Fabrikası: Alümina ve magnezya esaslı şekillendirilmiş refrakter imalatı, ürünler: magnezya-alümina tuğla, doğrudan bağlı magnezya-krom tuğla, özel fosfat bileşik tuğla vb.
YOK HAYIR. Genel Müdürlük 2 fabrikası: Korund malzemesi, silika mullit tuğla, diğer yüksek kaliteli refrakter ve seramik kumu imalatı.
YOK HAYIR. 3 Genel Merkez Fabrika: Monolitik ve hammadde üretimi.
Jansincere Refrakter Kurulum Co, Ltd, 3 adet ithal uçak tuğla örme makinesi ve 3 adet tuğla makineleri üretmektedir. Yüzlerce kuru proses çimento döner fırın sistemine ve diğer sanayi fırınlarına refrakter malzeme ve tesisat hizmeti verdik.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Jansincere

No. Çalışanları : 400~500

Yıllık satış : 15000000-20000000

Yıl kurulan : 1986

İhracat p.c : 40% - 50%

Manufacturing Experience: over 20 years

Şirket tarihçesi

1986 yılında, Xinmi Refrakter Set Şirketi kuruldu. İlk alt-taslak fırın, kil ürünleri üretmek için yapılmıştır.

1989 yılında, Xinmi Refrakter Set Şirketi, diğer üç aşağı taslak fırın inşa etti, iki küçük pres makinesi ekledi ve üretim ölçeğini büyüttü

1994 yılında, Xinmi Refrakter Seti Şirketi, Xinmi Jianxin Refrakter Seti Şirketi olarak yeniden adlandırıldı. No 1 fabrikası, ağırlıklı olarak çimento endüstrisi için refrakter ürünler üretmek üzere inşa edildi

1999 yılında, Xinmi Jianxin Refrakter Seti Şirketi resmen Zhengzhou Jianxin Refrakter Seti Şirketi Sınırlı adını değiştirdi

2001 yılında Jianxin'e ISO9001 sertifikası verildi.

2002 yılında, esas olarak silikon mullit tuğla ve yüksek alümina ürünlerini üretmek için 2 No'lu fabrika inşa edildi.

2003 yılında, Jianxin, esas olarak monolitik ürünler üreten Şangay Bağlı Şirketi'ni kurmak için 55 milyon yuan yatırım yaptı

2004 yılında, Jianxin altı alçak fıçı fırını yıktı ve uzunluğu 87 metre olan bir tünel fırını inşa etti.

2006 yılında, Jianxin, No1 ve No2 fabrikasının tünel fırınlarını enerji tasarruflu tünel fırınlarına yükseltti

2008 yılında “Jianxin” silikon mullit tuğla ve diğer iki ürün “Henan Yüksek Kaliteli Ürün” ünvanını aldı.

2009 yılında 3 No'lu fabrika kuruldu, 3.3 metre çapındaki 33 metre uzunluğunda döner fırın inşa edildi, esas olarak No1 ve No 2 fabrikası için klinker üretildi.

2010 yılında fabrikaların tamamı iyileştirildi. Gaz, doğal gaz ve diğer temiz enerjiye değiştirildi.

2012 yılında Jianxin “Henan Ünlü Ticari Markası” unvanını aldı.

2013 yılında, Jianxin Refratechnik Asia Limited ile çimento döner fırın için refrakter malzemelerin özelliklerini kullanarak ulusal standartlar ve duvarcılık projelerine katıldı.

2013 yılında No 5 fabrikası kuruldu, yüksek sıcaklıkta çevre koruma enerji tasarruflu tünel fırın üretim hattı ve 3 * 48 metre petrol destek hattı üretim hattı inşa edildi.

2014 yılında Jianxin, Gümrük Beyannamesi Şirketi Tescil Belgesi'ne layık görüldü.

2016 yılında Jianxin ISO14001 ve ohsas18001 sertifikasını aldı.

2016 yılında, Jianxin, metalurji mühendisliği inşaatı genel müteahhitliğinde İnşaat İşletmeleri Yeterlilik Belgesi, Seviye 3 Belgesi ile ödüllendirildi.

2017 yılında Jansincere, Malezya'da bir kurulum projesini başarıyla tamamladı.

2018 yılında Jansincere, Şangay'daki Asia IEexpo'ya katıldı.

Firma Servisi

No.1 Demir dışı metalurji, çimento endüstrisi, çevre ve enerji çözümleri için şekillendirilmiş refrakter malzemeler ve monolitik refrakterler üretiminde uzman.

No.2 Teknik danışma: fırının gerçek çalışma durumuna ve müşterinin gereksinimlerine göre refrakter malzemeler tedarik edin. Müşteriler için değer yaratmak için elimizden gelenin en iyisini yapın.

No.3 Refrakter malzeme montajı: fırın standart ve teknik endeksine göre karmaşık ve önemli parçaların montajını yapıp, kurulum sırasında fırın ömrünün korunmasına yardımcı olabilecek kayıtlar yapıyoruz.

4 Refrakter malzeme bakım hizmeti: fırının gerçek durumuna göre fırın bakımı için teklif çözümleri.

Şirket takım

Deneyimli ve Profesyonel Ekip

Zhengzhou Jansincere Refractory Co., Ltd
Songlou caddesi
Tel:86-371-55668168
Privacy Policy Çin iyi kalite Furnace Refractory Bricks Tedarikçi. Copyright © 2018 - 2019 furnacerefractorybricks.com. All Rights Reserved.